V dalším kole krajského přeboru ve volejbalu juniorek zajíždělo družstvo VK Tachov do Plzně, kde se utkalo s místní Lokomotivou.

Loko Plzeň – VK Tachov 0:3 a 3:0.

První utkání začaly tachovanky dobře na podání a tím nedovolily soupeřkám tvrdé zakončení. Na síti se dařilo Bočkové a Mikulové. Hráčky si rychle vybudovaly šestibodový náskok a set dovedlo do vítězného konce. Stejný obrázek měly další dva sety, ve kterých družstvo VK udávalo ráz hry. Tachovanky hrály dobře v útoku, kde se chytrými ulívkami prezentovala Svěrková a Velichová.

Do druhého zápasu, podle obrazu hry, nastoupily za Tachov ´jiné´ hráčky. Nedařilo se v útoku i v poli. Soupeř zlepšil obranu na síti a obětavými zákroky v poli se vyhecoval k zlepšenému výkonu. Po odevzdaném výkonu podlehl Tachov 3:0. „V prvním utkání jsem byla s výkonem spokojena. Odveta byla bez nasazení a holky se dopouštěly hrubých chyb v obraně. Omluvou pro nás není ani to, že nás jelo jen sedm. Ostatní hráčky skolila chřipka a další dvě nastoupily se začínající virozou. Ve druhém utkání družstvo nepodržely herně zkušenější hráčky,“ hodnotila vystoupení družstva VK Tachov trenérka Marcela Poulíčková.

TACHOV: Hubálková, Svěrková, Bočková, Velichová, Mikulová, Vávrová, Kuncová, Hendrychová.