Čtvrtý turnaj ROHOZEC ligy skončil velkým úspěchem hráčů z Tachovska. Právě oni a mariánskolázeňský Alois Václavík tvoří kádr družstva MK EUTIT Mariánské Lázně, které se stalo v Sokolově celkovým vítězem a nechalo za sebou všechny favorizované týmy. V jednotlivcích byli Josef Poláček ze Starého Sedliště druhý, Alois Václavík z Mariánek čtvrtý a Zdeněk Liška z Kladrub spolu se stříbrským Romanem Hnojským a Františkem Hlasem ze Stráže se vešli do první dvacítky.

V sokolovské restauraci Na Golfu se sešlo 57 hráčů z třinácti družstev na čtvrtém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši.

První kolo vyhrál Petr Novotný před Josefem Poláčkem a třetí byl František Patočka. V družstvech zvítězila Labská Mělník před Jizeran Doubrava a třetí byl MK EUTIT Mariánské Lázně.

Ve druhém kole turnaje zvítězil Milan Mareček před Petrem Tomášem a třetí příčka patřila členu vítězného celku Aloisovi Václavíkovi.

V týmech zvítězilo družstvo MK EUTIT Mariánské Lázně před Jizeran Doubrava a Falešní Sobi A.
Ve třetím kole vyhrál Tomáš Fanta před Jiřím Davidem a Lubomírem Křížem. V družstvech zvítězilo KPŽE Budislavice před Vajgar Jindřichův Hradec a třetí skončil celek Falešní Sobi.

Celkovým vítězem se stal Jan Tislický před Josefem Poláčkem a Milošem Kučerou.
Produktivitu na turnaji vyhrál Petr Tomáš a aktivitu Jan Mejsnar. Soutěži družstev kraloval MK EUTIT Mariánské Lázně.

Výsledky najdete v pátečním vydání Tachovského deníku.