Po mužském áčku ukončilo florbalovou sezonu také družstvo žáků FLK Slavoj Tachov na turnaji v Plzni, kde v posledním kole Ligy starších žáků prohráli s favority 3:12 a 2:10.
V hale plzeňské Slavie čekali tachovské mladíky soupeři z čela tabulky, FB Hurrican Karlovy Vary a DDM Stod. Tachované se ze sebe snažili v posledních zápasech vyždímat vše co šlo, hráli s velkým nasazením, ale na soupeře těchto kvalit to nestačilo. Výsledkem byla porážka s K. Vary 3:12 a se Stodem 2:10. Mezi tachovské střelce v těchto zápasech se zapsali Dominik Surják, jenž se trefil čtyřikrát a František Vršecký, který přidal jednu branku po perfektím výhozu brankáře Karáska a samostatném úniku.
Slavoj: Daniel Karásek, Jiří Vácha, Dominik Surják, Ondřej Heller, František Vršecký, Jaroslav Jánošík, Richard Janotík, Rudolf Steiner, Michael Kutlák, Matěj Sieber.
„Sezona nebyla úspěšná výsledkově, ale hlavní cíl kluky „oťukat" a připravit na další sezony, určitě splnila. Družstvo se představilo během sezony v osmnácti zápasech, ale nakonec nedokázalo získat ani jediný bod a skončilo v Lize starších žáků na posledním místě. Ve většině zápasů byl soupeř výrazně lepší a naše kluky jasně přehrál. Odehrály se ale i zápasy, které nebyli tak jednoznačné a rozhodovalo se až do poslední vteřiny. Bohužel, tam nám třeba chybělo kousek toho pověstného sportovního štěstí. Nicméně nám to ukázalo, že v těchto mladých hráčích něco je a že je třeba s nimi dále pracovat," shrnul stručně působení družstva v soutěži trenér Jan Flor a dodal: „Poděkování za celou sezonu patří ale všem hráčům, kteří do soutěže Liga starších žáků – divize I v letošní sezoně zasáhli a bojovali za svůj tým. Díky patří také rodičům a v neposlední řadě hlavnímu trenérovi družstva Davidu Baškovi za celosezonní práci."