Házenkářky Slavoje po výhře na domácí palubovce s Turnovem 25:15 jely k dalšímu utkání druhé ligy do Chebu a na místní Lokomotivu si věřily. Nebylo jim to ale nic platné, domácí tým zvítězil 24:20.

Tachovanky bojovaly, byly domácím více než vyrovnaným soupeřem, ale Lokomotiva byla tentokrát nad jejich síly. Prohra hráčky Slavoje, vzhledem k průběhu zápasu hodně mrzela.

„Utkání hrubě ovlivnili rozhodčí Chmelíř a Radová. Herně jsme byli lepším týmem, ale bohužel ne zas o tolik, abychom mohli domácím, kterým pomáhali rozhodčí, „konkurovat". Je to škoda, holky byly po „představení" rozhodčích dost flustrované, ale nenechá se nic dělat, jedeme dál. Je ale k nevíře, co se v Chebu děje. Na výkon rozhodčích podáváme stížnost," neskrýval rozladění trenér Slavoje Tachov Miloslav Moulis. „Nemám holkám co vytknout. Hrály dobře, bojovaly, bylo tam nasazení, ale nebylo to nic platné. Chtěl bych vyzdvihnout výkon brankářky Macákové a velmi dobrou formu stále mají E. Herlíková se Slukovou. Při objektivním rozhodování jsme nemohli tento zápas prohrát," vrátil se k hodnocení zápasu zklamaný Moulis.

Lokomotiva Cheb – Slavoj Tachov 24:20
Poločas: 9:8. Branky ze 7 hodů: 4:3. Rozhodčí: Chmelíř, Radová. Diváci: 105.

Slavoj: Macáková, Kudějová – Sedláčková (1 branka), Mancellari (4), Vrbová, Vl. Herlíková (3), E. Herlíková (4), Pelechová, Písařová, Šindelářová (1), Dlesková, Smoláková, Sluková (7).

Další výsledky: Kovofiniš Ledeč n. S. – DHK Pardubice 21:36, Strakonice – S. Vršovice B 24:22, Turnov – Milevsko 27:17, Ústí n. Labem – Kobylisy B 23:22.