Obsadili jsme opět kategorii přípravka B. Ve váhové kategorie do 25 kg byl nominován Ondřej Sladký. Ondra obsadil páté místo. Je však u něj vidět vzestupná forma a věříme, že na dalších závodech už to cinkne.

O šest kilogramů těžší byl Jakub Kuvík. Ten opět nezklamal svou bojovností a po jednom zaváhání si odváží z Prahy krásné třetí místo.

Váhu do 43 kg obsadil Matěj Kouba. Matěj v této váze nenašel soupeře a obsadil první místo.

Další věkovou kategorií, byla přípravka A. Tam jsme do váhy 43 kg postavili hned dva borce. Jakub Sladký, který po týdenní pauze navštívil žíněnku po třech prohrách z turnaje vypadl.

Druhé nasazené želízko byl Antonín Čechura. Tonda po dlouhé marodce předvedl hezká utkání. Ve finále však odvedl nepochopitelný souboj a odváží si domů druhé místo.

Holýšovský pohár.
Zápas Stříbro získal na holýšovském turnaji dvě medaile

Další druhé místo vybojoval Jan Hroch, který jednou vyhrál a jednou prohrál. U Honzi to byla velká škoda. Měl na zlato.

I poslední, námi obsazená věková kategorie mladší žáci (U13), byla na hezké úrovni. My, jako klub, jsme nasadili jednoho borce. Tím byl Karel Langmajer, který zápasil ve váhové kategorii do 57 kg. Byli jsme velice mile překvapeni a takový úspěch jsme nečekali. Kája po čtyřech výhrách a jedné prohře ve finále se zkušenějším soupeřem, vybojoval druhé místo.

Všem výše uvedeným gratulujeme k úspěchům. Stále se ale máme co učit. Děkujeme rodičům za pomoc s dopravou a podporu během závodů. Ostatním, kteří s námi z důvodu nemoci nebo zranění na závody nemohli odjet, přejeme brzké uzdravení.

Memoriál Františka Kubici v Teplicích.
FOTO: Zápas Stříbro přivezl šest medailí z teplického memoriálu

1. místo – Matěj Kouba

2. místo – Jan Hroch, Antonín Čechura, Karel Langmajer

3. místo - Jakub Kuvík

5. místo - Ondřej Sladký

6. - 9. místo – Jakub Sladký

Jako klub jsme obsadili celkové 8. místo

Autoři: Trenéři Lukáš Adam, Jan Adam, Tomáš Adam