Tréninky vedli trenéři Tomáš Adam, Michael Janda, Lukáš Adam, Jan Adam a za klub TJ Sokol Mariánské Lázně Miroslav Pinc. Kromě stříbrských bývalých a současných členů se zúčastnili také borci z mariánskolázeňského klubu.

Tématem tréninků byla zejména práce s mládeží (jak děti zaujmout pro sport, tréninková náplň, nábory, procvičování fyzických dovedností apod.). „Dále jsme se zaměřili na vylepšení techniky provádění chvatů, způsobu vedení boje na žíněnce a fyzické vytrvalosti. Hlavním cílem byla snaha o rozšíření počtu členů klubu a trenérů. Vše proběhlo bez zranění, v klidné a pohodové atmosféře. Borci byli spokojeni a dožadovali se opakování soustředění v příštím roce. Musíme všechny pochválit za zvládnutí tréninkové zátěže a také za to, že tréninku věnovali maximální úsilí,“ popsal trenér Zápasu Stříbro Tomáš Adam.

Akce se uskutečnila za podpory Města Stříbra. „Také bychom chtěli poděkovat za vzorný servis zaměstnancům restaurace Kamenný dvůr v Mariánských Lázních, kteří nám zajistili stravování a příjemnou atmosféru,“ dodal Adam.

Tomáš Adam