První, nejmladší a nejlehčí závodník, byl Jakub Míšek, který startoval v kategorii přípravka B do 25kg. "Kuba měl celkem dvě utkání, kdy v prvním hezky zabojoval, ale na silnějšího a staršího soupeře však nestačil. Do druhého utkání už se nedokázal vyhecovat a po dvou prohrách z turnaje vypadl," popsal trenér Lukáš Adam.

Dalším zápasníkem v kategorií přípravka B, ale do 35 kg, byl Jan Tesárek. "Honza v prvním utkání zaváhal a tím ztratil šance bojovat o zlatou medaili. Nicméně se v něm probudila duše bojovníka a zbytek turnaje byl obrovským překvapením. Další tři soupeře totiž dokázal jednoznačně porazit a vybojoval zasloužený bronz," potěšilo trenéra oddílu Zápas Stříbro.

Do vyšší věkové kategorie byl nominován Matěj Kouba, který nesplnil váhový limit pro kategorii do 43 kg, a tak startoval mezi borci do 47 kg. Jenže v této kategorii dvakrát prohrál a z turnaje vypadl.

Zápasníci oddílu Zápas Stříbro v Mariánských Lázních.
Zápasníkům ze Stříbra se v Mariánských Lázních dařilo, přivezli několik medailí

V této váhové kategorii závodil i Antonín Čechura. "Tonda jednoznačně porazil své čtyři soupeře a odvezl si krásné první místo," radoval se Lukáš Adam.

Zápasníci Stříbra se kladenského memoriálu zúčastnili poprvé. Podle Adama patří mezi ty "lepší". "Sjelo se zde celkem 123 závodníků z Čech, Německa a Polska. Byl to pro nás po dlouhé době soutěžní den, zhruba od půlky prosince. Kluci si nevedli vůbec špatně, nicméně je vidět, že máme stále co zlepšovat," uzavřel Lukáš Adam.

Účastníci turnaje v Praze.
Zápas Stříbro byl opět na stupních vítězů