Třiadvacátý ročník závodu „Mikulášská dvacítka", který se běžel ve Stříbře, zná svého vítěze. Stal se jím domácí závodník Tomáš Jaša. Druhý nejrychlejší čas zaběhli shodně dva závodníci, Jan Bíba z SV Stříbro a Ivan David z Cyklodraku Stříbro, přičemž druhý byl na pásce podle pořadatele J. Bíba. Nejrychlejší ženou byla Kristýna Junková z Plzně.

Na start závodu, který pořádal oddíl atletiky B. Stříbro a DDM Stříbro, se postavila padesátka běžců. Museli absolvovat za chladného počasí náročnou trať po silnici, lesních cestách a pěšinách. Vypsány byly čtyři kategorie a jejich vítězi se stali K. Junková, T. Jaša, R. Sladký a I. David. Nejvíce byly zastoupena ženy, kterých se vydalo na trať sedmnáct.

Výsledky:
Ženy: 1. Junková Kristýna (Plzeň, 1:29:20); 2. Davidová Lucie (B. Stříbro, 1:31:56); 3. Šturmová Barbora (S. Konstantinovy Lázně, 1:32:40); 4. Vančurová Šárka (BKV Holýšov, 1:36:24); 5. Stachová Pavla (SV Stříbro, 1:39:10).

Muži: 1. Jaša Tomáš (B. Stříbro, 1:15:22); 2. Bíba Jan (SV Stříbro, 1:20:23); 3. Kopča Lukáš (B. Stříbro, 1:23:19); 4. Bukovjan Petr (SV Stříbro, 1:26:59); 5. Bartoš Petr (TTK Slavia VŠ Plzeň, 1:32:09).

Veteráni I: 1. Sladký Roman (Pro sport activities, 1:24:47); 2. Novák Jiří (Svojšín, 1:24:59); 3. Šrámek Stanislav (SV Stříbro, 1:26:13); 4. Trávníček Jiří (SV Stříbro, 1:30:43); 5. Lederer Jan (Outfis SH team, 1:36:36).

Veteráni II: 1. David Ivan (Cyklodrak Stříbro, 1:20:23); 2. Zíka Josef (SVStříbro, 1:25:23); 3. Flaks Jan (SV Stříbro, 1:29:35); 4. Šrámek Milan (SV Stříbro, 1:31:06); 5. Šroubek Vlastimil (SC Marathon Plzeň, 1:36:24), 6. Vyšín Jiří (K. Vary, 1:36:51).