Prago Union v Tachově

KDY: 8. srpna od 21 hodin
KDE: Tachov
ZA KOLIK: na místě

Již tuto sobotu zavítá do Tachova hip-hopová kapela Prago Union. Začátek jejího vystoupení bude v 21 hodin v letní zahradě bowlingu U Bělčáka. Vstupenky zakoupíte v předprodeji na baru. V současnosti jsou frontmany Kato a DJ Ramel. Prago Union koncertuje i v rozšířené sestavě. 

Plánská bigbítová pergola

KDY: 8. sprna od 14 hodin
KDE: Planá
ZA KOLIK: 350/400 Kč

První ročník rockově-metalového festivalu v Plané se uskuteční v sobotu 8. srpna od 14 hodin na místním koupališti. Vstupné v předprodeji činí 350 Kč, na místě pak 400 Kč. Zahrají Silent Stream of Godless Elegy, Malignant Tumour, Fleshless a další.

Nfix & Candice v Kiwi baru

KDY: 8. srpna od 21 hodin
KDE: Tachov
ZA KOLIK: na místě

Jednu z nejpopulárnějších dvojic na české taneční scéně rozhodně tvoří Nfix & Candice. Každý rok vystupují na významných festivalech a klubech nejen v ČR. Přijďte v sobotu 8. srpna do Kiwi baru v Tachově. Začátek je od 21 hodin. Na účastníky také čeká překvapení.

Výletnění v Plané

KDY: 7. - 9. srpna od 20 hodin
KDE: Planá
ZA KOLIK: na místě

Již desátý ročník festivalu menšinových žánrů Výletnění se uskuteční od pátku 7. srpna do neděle 9. srpna vždy od 20 hodin. Těšit se můžete na atrakce pro děti od řezbáře Matěje, koncert Lenky Dusilové, představení Rozmarné léto nebo na divadelní soubor Kosáci z Plané.

Promítání filmu v letním kině

KDY: 7. srpna od 21:30 hodin
KDE: Tachov
ZA KOLIK: 100 Kč

Promítání filmu Le Mans můžete vidět již zítra 7. srpna od 21:30 hodin v letním kině v Tachově v zahradě Muzea Českého lesa. Vstupné činí 100 korun. V roce 1959 Carroll vyhrál nejtěžší motoristický závod na světě 24 hodin Le Mans. Po největším trumfu přijde drtivá rána…