Letos se mohou diváci těšit na dvě představení. První se uskuteční už tento měsíc, další je plánováno na první červencovou dekádu.

„Rádi bychom všechny pozvali na naši přírodní scénu v údolí Mže v Josefově Huti,“ řekl Deníku režisér a principál Divadla Podkova Michal Pavlík.

„Na letošní sezonu jsou pro diváky přichystána dvě představení. Jako první zavítá na naši scénu hostující soubor Divadélko z Mariánských Lázní, který zahraje v sobotu 28. května od 17 hodin,“ doplnil.

Amatérský divadelní soubor z Mariánských Lázní se představí s hudební komedií Devadesátiny aneb Obrázky z rodinného života.

„Na sobotu 9. července od 17 hodin je pak přichystána tradiční letní premiéra Divadla Podkova. V letošním roce uvedeme konverzační komedii na náměť známé příhody z doby Alexandra Velikého s názvem Kdo rozváže Gordický uzel,“ uvedl dále režisér.

V hlavních rolích uvidí návštěvníci letní premiéry Anthonyho Biliće, Lucii Kracíkovou či Jana Hrdličku. „Těšit se můžete ale i na nové herecké tváře. Na všechny diváky se už teď těšíme. Vstupné je dobrovolné, naši scénu najdou návštěvníci v Pavlovicích, v části Josefova Huť. Divadlo Podkova sídlí v zahradě na levém břehu řeky, přibližně padesát metrů po proudu od hospůdky Za Řekou,“ popsal Pavlík.

Více informací o divadle a jeho souboru a letošních představeních je možné najít na internetových stránkách www.divadlopodkova.estranky.cz