Návštěvníci mohou přispět buď dobrovolným vstupným nebo darováním zachovalých a funkčních věcí, které poputují na předvánoční bleší trh (15. prosince v budově KATu). Ze získaných financí se bude hradit nákup potřebného vybavení pro práci s dětmi a mládeží. Jako doprovodný program se představí jednotlivé služby sdružení KOTEC, které pracují dětmi a mládeží na Tachovsku.

Představujeme kapely:

Sem-pón: mladá kapela složená z charismatických hudebníků působí přibližně čtyři roky. Za tu dobu si již stihla vytvořit slušnou fanouškovskou základnu, a to nejen díky své osobité hudbě, ale i díky tomu, že dokáže vytvořit jedinečnou atmosféru. Kromě pomalých, dojemných songů umí také pořádně rozezvučet komba.

Last Crackers: stříbrská kapela, která se vyvinula z již existují bandy NoQuest. Jako Last Crackers hrají od roku 2010. Složení kapely: kytara a screamo – Patrik, kytara – Šimon, basa a zpěv – Mejsn, bicí – Ruby. Hrají hudební styly hard core a rock.

Tomáš Kunžwart: působil v kapelách Sound in stereo a Soda´n´ton, v současné době však vystupuje sólově. Jediná správná cesta k hudbě je podle Tomáše alternativa. Svůj styl nazývá jako alternative jazz. Posluchače čeká rozhodně nevšední a inspirativní hudební zážitek.