Spolu s několika dalšími interprety se čeští králové hip hopu představí v Tachově, a to v pátek 27. května od 19 hodin v Lidovém domě.

Při akci nazvané Dezorient Embrio Express se Prago Union představí se svým Live Bandem. Kromě toho vystoupí několik dalších interpretů hip hop a r´n´b, jako například domácí El Gato Negro, McMarcos, či DJ´s Maro, Kato a Sens. Součástí programu je také audiovizuální show Trippl – Krippl Vjs.

Frontman Prago Unionu Kato je podle informací z internetu považován za nejkousavějšího bezzubého básníka, jakého na svém pouličním hřbetě Praha nosila. Prago Union získal Anděla, cenu akademiků, především za svoji aktuální desku Dezorient Express.

„Prago je úplně něco jiného, než zbytek scény. Samostatná kategorie. Vyšší level. Unikát. Originál. Kato znovu obstál, opět potvrdil pozici českého krále lyriků ,“ píše na bbarak.cz pisatel Mikro.

Podle Martyho, který se vyjádřil na hiphopstage.cz, Kato opět přichází s národním obrozením českého rapu. „Tato deska patří mezi ty, o které nemusím psát žádné superlativy. Myslím, že spousta autorů by si z Kata měla vzít příklad a svoji tvorbu zpracovávat s lehkostí a promyšleností, jak je tomu u této desky,“ uvedl Marty.