Tvrdé rockové muzice ale zůstali naštěstí věrní. Po pokusech nazvaných Bordel a Cyklon B se v na konci roku 1991 ujímá název Coward. Kapela se na české metalové scéně zabydlela, patří k jejím stálicím, vydává desky a recenze na ně jsou vesměs kladné. Cowardi mají za sebou více než osm stovek koncertů po celé republice i v zahraničí.

Dvacetileté narozeniny se Coward rozhodl oslavit v domovském Stříbře v pátek 27. dubna v klubu Rock Star. Při té příležitosti pokřtí nové album Reunion. „Album už oficiálně vyšlo, je v prodeji, samozřejmě je bude možné zakoupit také v pátek večer na křtu," řekl Deníku Pavel Rybecký.

Kromě alba je novinkou také videoklip Terminate it, který je možné shlédnout na stránkách kapely. „Teď nás čeká několik představování alba v rádiích, takže doufáme, že oslovíme dost posluchačů," dodal Pavel.

Na páteční oslavu si Coward pozval do stříbrského rockového klubu muzikanty, kteří kdy kapelou prošli. Řada z nich si také na pódiu zahraje. Večer začíná ve 20 hodin a kromě Cowardu na něm vystoupí skupiny Bit-A-Nail a Interloud.

Více o kapele ve čtvrtečním vydání tištěného Tachovského deníku.