Koncert se uskuteční od 18 hodin v Městské galerii v Tachově. Na neděli 5. prosince je připravena mikulášská nadílka s oficiálním názvem Čertování s nadílkou. Uskuteční se na náměstí a začne v 15 hodin. V programu je diskotéka, čertovský rej, mikulášské poučení a předávání mikulášských balíčků, malování na obličej. Městské kulturní středisko vyzývá rodiče, aby své mikulášské balíčky donesli do Infocentra Tachov na náměstí Republiky do pátku 3. prosince, a to s viditelnou a čitelnou jmenovkou.

Třetí adventní neděli, 12. prosince, se uskuteční adventní koncert s věhlasnými umělci. Zahraje kytarový virtuos Lubomír Brabec a zazpívá zpěvák Daniel Hůlka.

Dalším účinkujícím je Tachovský dětský sbor. Koncert se uskuteční ve společenském sálu Mže od 19.30 hodin. Příznivci divadla se mohou těšit na představení. Vpondělí 20. prosince od 19.30 se v kině Mže odehraje detektivní příběh Vila s věcným břemenem (hrají Ivanka Devátá, Gabriela Vránová, Petr Štěpánek, Jiří Čapka a další). A na Štědrý den se mohou těšit děti, které mohou jít 24. prosince odpoledne na tradiční Vánoční promítání. Začátek je ve 14 hodin a vstupné je zdarma.