Desku pokřtil ve čtvrtek v podvečer v galerii a vinotéce v ulici Na Roudné. "Je to moje první cédéčko a vlastně jsem si jím splnil svůj sen," řekl Deníku. A dodal, že na vzniku desky spolupracoval se svými přáteli a kamarády. "Obal dělal Zdeněk Halamásek, desku vydal Jirka Sláma z AVIKu, David Vostrý se postaral o aranže a nahrál většinu hudebních nástrojů. Zpívají tam se mnou Marcelka Březinová, Jana Zenáhlíková, Karolínka Kopáčková a moje děti. Je to vlastně parta lidí, kteří se mají společně rádi a podle toho to cd vypadá. Je klidné pozitivní, nenavazuje na mojí dřívější metalovou kariéru, ale na tu poetickou," uvedl Batěk.

Na desce je deset písniček, k nimž napsal hudbu i texty. A připravuje se i koncertní podoba. "Koncertní vystoupení ale budou pestřejší. Připravuji další písničky, takže program nebude čerpat jen z tohoto cd. Čekáme, až se situace kolem pandemie uklidní, rozvolní. Muzikantskou sestavu už mám pohromadě."

Živé jsou i další hudební projekty, na kterých se plzeňský rodák podílí. Pokoj č. 26 vycházející z písní Petra Nováka, i The End Of Colours, což je uznávaný revival The Doors. "S Doors Revival plánujeme na letošek i větší koncerty v Plzni a ve Starém Plzenci," potvrdil umělec.

Petr H. Batěk se opět objeví i na televizních obrazovkách, spolu s bratrem Pavlem je budou moci diváci sledovat v novém kriminálním seriálu Duch, který bude mít televizní premiéru tuto sobotu.

"Baví mě pestrost života, takže takhle střídám svoje hudební i ostatní projekty. Každá ta věc má svůj čas a když se vše dobře zmapuje v kalendáři, tak se to stihnout dá. Hlavně, každá disciplína, kterou dělám, jak herectví, muzika, či poezie, spolu dohromady souvisí," uzavřel Batěk.