Divadlo Podkova nastudovalo představení nazvané Šťastné a zvrácené. "Jedná se o divadelní inscenaci podle švédského filmu Heleny Bergström Kyselé Vánoce a dánského filmu Papriky Steen Svátky klidu a míru," informoval principál divadelní společnosti a režisér Michal Rejžo Pavlík.

Uprostřed léta tak mohou diváci nasát atmosféru tradičního Štědrého večera v poněkud netradiční švédské rodině. Jak napověděl Pavlík, představení komediální formou ukáže, co se z vánočního večera vyvine, když ho společně mají strávit rodinní příslušníci dvou partnerů, kteří se dosud nikdy nesetkali. Na pódiu se představí osvědčený tým mladých příznivců divadla Jaroslav Blažek, Ladislav Pokorný, Bernard Zděnovec, Viktorie Rečková, Jan Kozák, Lucie Kracíková, Karolína Turynová a Michal Rejžo Pavlík.

"Úterní večerní představení začíná ve 20.30 hodin. Vstupné v našem divadle je dobrovolné a místa se předem nerezervují," uvedl režisér s tím, že se hraje i za deštivého počasí, divákům tedy doporučuje vzít si s sebou deštníky.