I tentokráte tombola nabízela převážně včelí produkty, zdobené perníčky a chaloupky, které upekly učitelky medového pečiva, nechyběl ani med ve sklenicích. „Chtěl bych našim šikovným pekařkám moc poděkovat, strávily nad výrobou perníků hodně času,“ posílá dík předseda organizace František Černoch.

„Však také zadělali 18 kg mouky a vyrobily 26 chaloupek. Naše organizace dělá jeden z největších plesů včelařů na regionu. Máme 960 včelstev a 55 členů a také včelařský kroužek pro děti,“ seznámil nás s organizací pan František Černoch. Tombolu doplnily i dary od sponzorů. „Já vyhrála pytel zrní, tak ho dám mamince pro slepičky, ale radost mám z chaloupky, je krásná. Tombola se mi vyplatila,“ smála se Zuzana Herianová z Kladrub, která dodala, že chodí téměř na všechny kladrubské plesy.

Jeden stůl patřil sulislavským občanům. „U nás je sice masopust, ale je tam plno, tak jsme jeli sem, mají tu totiž jednu z nejlepších kapel Amati band, hrají výborně,“ neustále tancovala Lenka Hanzlíková ze Sulislavi. „Myslím, že se nám ples vydařil, byl vyprodán během prvních dvou dnů, v tombole bylo 370 cen a jak se zdá, lidem se tu opravdu líbí,“ je spokojen jeden z pořadatelů František Černoch.