Nejspíše největším koncertem, který je na další dny naplánován bude zastávka Rock&Pop turné 2018. Hlavními hvězdami této štace jsou oblíbení čeští rockeři Harlej. Na čtvrtou zastávku jarního turné si tato kapela navíc přiveze speciálního hosta v podobě kapely Sendwitch. Harlej vystoupí ve stříbrském kulturním domě v pátek 16. března od 19.30 hodin.

Ti, kteří nemají náladu na davy lidí, kteří se pátečního koncertu Harlej téměř jistě zúčastní, mohou vyrazit do hospody U Vodníka v Tachově. Zde se uskuteční večírek alternativní muziky, o který se postarají Le Bain de Maid, Tengri, Yrs. Koncert v okresním městě začíná od 20 hodin.

Také sobota bude velmi bohatá, co se hudebních zážitků týče. Především pro mladší generace vystoupí zpěvák Sebastian se svou doprovodnou kapelou. Centrem dění bude stříbrská Beseda, začátek je naplánován od 21 hodin.

Poslední, ale rozhodně ne, co se zajímavosti týče, bude koncert již tradičního ražení. Po dvanácté se totiž oblíbená skupina Skavare rozhodla oslavit své narozeniny formou koncertu plného dalších zajímavých jmén. Zatímco v minulých letech se akce konala většinou v únorových termínech, letos ji kapela přesunula na druhou polovinu března. Dvanáctý ročník Skavare Birthday se uskuteční v sobotu 17. března v sále kulturního domu v Bezdružicích.

Kromě samotné hostitelské kapely se představí mezinárodní směs účinkujících. Vystoupí německá kapela Yellow Cap, česká legenda Frajara Putika, známá svým osobitým pojetím ska a balkánských rytmů, a plzeňská punková formace Laik. Začátek koncertu, který se ponese především v rytmu melodií Ska je naplánován na sedmou hodinu večerní.