Jako každý rok se zde na léto chystá nepřeberné množství kulturních a společenských akcí nabízejících širokou škálu koncertů a nejrůznějších vystoupení zpěváků, hudebních skupin, tanečníků, historických šermířů, kouzelníků a dalších umělců.

Hned o prvním červencovém víkendu láká k zastavení Svojšín, kde v sobotu na návsi zahraje Chodovarka, děti se mohou těšit na pohádku, milovníkům country a folku zahrají HOP a ŠAVANI a v podvečer to rozjede EXPLOZET Rock. Dále pak v červenci mohou například zájemci zabrousit do historie v Boru v rámci Zámeckých historických slavností, které se konají 15. července.

Ilustrační foto.
Kladruby zahájí letní kino pohádkou Princezna zakletá v čase 2

Mezi oblíbené letní akce patří také každoroční srpnové Tachovské městské slavnosti. Letošní program od 4. do 6. srpna slibuje zvučná jména, jako je Bára Zemanová, Vojta Nedvěd, Lenka Dusilová či Vlasta Horváth Band. Mejdan podle plánu zažijí návštěvníci kladrubské pouti, kde v průběhu víkendu 12.–13. srpna potěší starší ročníky dechová hudba Chodovarka, ale taky to pořádně rozbalí Kabát Revival West či Brutus a přesně dle plánu celou sobotní část završí vystoupení formace Kroky Michala Davida.

Připomeňte si ve fotogalerii Deníku pouť v Kladrubech v roce 2022