"Úplně se klepu. Byl to krásný večer a jsem moc šťastná. Připravuji se na maturitu a soutěž je pro mne příjemným odreagováním," řekla Denisa Ryndová. Titul první vicemiss získala Samantha Janet Moreno, která se narodila v Americe a v současnosti žije v Plzni.

Tato dívka se může pyšnit také tituly  Miss Face, Miss Sympatie a Dívka Deníku. Získala totiž na webu Deníku nejvíce hlasů čtenářů, více než 40 procent. "Tolik jsem jich nečekala, řekla jsem o soutěži jen několika kamarádům, tak mě to hodně překvapilo. Mám ze všech titulů obrovskou radost," usmívala se Samantha Janet Moreno, kterou stejně jako vítězku Denisu Ryndovou podporovala celý soutěžní večer maminka.

Tatínek zase přišel podpořit  Veroniku Veličkovou, která se stala druhou vicemiss. Miss OK má na rozdíl od jiných podobných soutěží netradiční koncept. "Do tajů přípravy soutěže krásy zapojujeme žáky středních škol z celé Moravy a Plzeňského kraje. Žáci se v duchu našeho konceptu sbírání zkušeností už mnoho let setkávají s profesionály v oborech grafiky, multimédií, PR, marketingu, choreografie, ale také s předními kuchaři, manažery, vizážisty, módními návrháři a kadeřníky," řekl ředitel soutěže Roman Štěpánek.

Alena Nová