„Zápasník MMA nás už podporuje třetím rokem. Zvířata a především ta exotická má rád. Takže třeba při našich březnových problémech s dodávkou energie nám poslal padesát tisíc korun,“ připomněl majitel zahrady Petr Neuman. „Šlo o bonus za ukončení zápasu s Babou Jagou nebo-li zápasníkem Václavem Mikuláškem. Zvládl jsem to, takže obnos putoval přátelům na sever Plzeňska. V koronavirovém čase se museli obejít bez podpory pivovaru či restaurace,“ přiblížil Vémola dar a to už ho obklopily desítky příznivců. Kvůli společnému focení nebo podpisu knihy. Autogramiáda se během dne konala třikrát a doplnila ji aukce silákových relikvií. Například speciální mikina včetně obrazu a publikace byla vydražena za devět tisíc korun a výtěžek putuje na zajištění potravy pro velké šelmy, jichž je tu třináct.

Přestože Karlos strávil v našem kraji prakticky celý den, na trénink nezapomněl: „Přivstal jsem si, takže první část mám za sebou. V Plasích jsem si objednal kuře s rýží a večer nevynechám další přípravu.“

Zoologická zahrada je jedním z nejmenších tuzemských zařízení. Vznikla před pěti lety a unikátní je tu Cesta kolem světa formou minigolfu. Jednotlivé kontinenty charakterizují zvířata a rostliny, které se v těchto světadílech vyskytují.