„Tachovští kriminalisté se od čtvrtka intenzivně zabývají případem loupežného přepadení, ke kterému došlo mezi 13:00 a 13:10 hodinou v ulici Boženy Němcové v Tachově. Dosud neznámý pachatel vstoupil do prodejny oděvů a přitom, když jej prodavačka obsluhovala, ji napadl elektrickým paralyzérem," popsala policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Žena upadla na zem, kde se začala bránit, pachatel ji však opětovně napadl paralyzérem a kopal do ní. „Když se čtyřicetileté ženě podařilo pachateli vymanit a utéct do protějšího rohu místnosti, neznámý muž vytrhl zásuvku prodejního pultu a odcizil z ní asi 57 tisíc korun a 700 euro. Následně z prodejny utekl pryč," doplnila mluvčí.

Z místa s největší pravděpodobností odjel s vozidlem značky Volkswagen Passat tmavé barvy. Zadní okno a okna u zadních dveří byla zatmavená. Registrační značka začínala pravděpodobně písmeny CM nebo GM. K osobě pachatele je známo, že byl vyšší postavy a byl holohlavý.

„Kriminalisté se s žádostí o pomoc obracejí na občany, kteří se nacházeli v uvedené době v blízkosti místa přepadení a mohli by k případu poskytnout informace vedoucí k ustanovení pachatele, aby se jim ozvali na na linku 158," ukončila mluvčí.