„Už delší dobu se doma hádali, asi to neunesl a další hádku, která prý byla ještě více vyostřená, vyřešil takhle,“ sdělil Deníku zdroj, který zemřelého znal, ale z osobních důvodů si nepřeje být jmenován. „Po hádce si na zahradě prostřelil hlavu vlastní brokovnicí. Na zahradě ho pak našla jeho dcera,“ doplnil Deníku zdroj.

Případ se stal v neděli odpoledne, policie informace o něm zveřejnila až ve středu, na základě předchozího dotazu novinářů. „Policisté z obvodního oddělení v Konstantinových Lázních přijali oznámení o nálezu mrtvého muže na zahradě poblíž bytového domu. Na místě zajistili loveckou střelnou zbraň, kterou měl muž v legálním držení,“ informovala tachovská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková

„Z ohledání místa a zjištěných skutečností prozatím vyplývá, že si smrtelná zranění způsobil muž sám. Motivem měly být rodinné neshody,“ doplnila tachovská policejní mluvčí. Kriminalisté se nicméně případem nadále zabývají. „V současné době tachovští kriminalisté vyhodnocují zajištěné stopy a čekají na výsledky nařízené pitvy a balistické expertizy,“ dodala Jiroušková.