K první z událostí došlo 19. května. „Přijali jsme ve 21.45 hodin oznámení o poškozeném vozidle Audi 3M3, které stálo na křižovatce ulic Nerudova a Moravská v Tachově. Kolegové na místě zjistili, že auto má poškozený pravý bok a uniká z něj provozní kapalina,“ informovala mluvčí policie Iva Vršecká. U vozu ale nebyl žádný řidič, po jeho totožnosti policie pátrá a žádá veřejnost o pomoc.

Skvělé odpoledne připravili pro děti v Kladrubech, kde ruku k dílu přiložili členové všech městských spolků včetně dobrovolných hasičů.
Indiáni, dobrodružství, hry a zábava. Děti na Tachovsku oslavily svůj svátek

V noci na 20. května v Plané na ploše u domu číslo 593 vjelo auto Volkwagen Golf do plotu jednoho z domů. Řidič pak zůstal s vozem stát na místě. „Způsobil škodu 10 tisíc korun. Hledáme svědky události,“ uvedla Vršecká.

Další nehoda se stala v době mezi 12.30 hodin 19. května a 19.35 hodin druhého dne. „Ve Stadtrodské ulici poškodil neznámý řidič s dosud nezjištěným vozidlem, pravděpodobně bílé barvy, zadní nárazník a levý zadní blatník zaparkovaného vozidla Škoda Superb. Z místa následně odjel, aniž by nehodu ohlásil,“ řekla k nehodě mluvčí policie. I v tomto případě by policie uvítala případná svědectví.

Poznáte hospody, hospůdky a restaurace na Tachovsku?
KVÍZ: Hospůdko, hospůdko známá. Jak znáte ty na Tachovsku?

„Občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k řádnému prošetření uvedených událostí, žádáme, aby se ozvali na tel. 974 337 266 nebo 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tísňovou linku 158," dodala Vršecká. (lm)