Muži nejprve odlákali pozornost prodávající a v nestřežené chvíli jí z neuzamčené zásuvky prodejního pultu odcizili peněženku s finanční hotovostí ve výši 15 000 korun. Následně z prodejny odešli pryč. Z provedeného šetření vyplývá, že se pachatelé – nejméně tři muži – měli pohybovat po náměstí Republiky v Boru a společně se v různých obchodech pokoušet o směnu peněz či koupi šperků. K podezřelým bylo zjištěno, že se s největší pravděpodobností nejedná o občany České republiky, neboť česky hovořil pouze jeden z nich, a to s přízvukem a bez skloňování. Jednat by se mohlo o občany některého ze státu východní Evropy, popřípadě Balkánu.

Popis podezřelých:

jeden muž byl tmavé pleti, ve věku kolem 30 – 35 let. Byl střední postavy, vysoký kolem 160 cm. Byl neoholený, měl tzv. strniště. V ústech měl několik zlatých zubů. Částečně hovořil česky.

Druhý muž byl bílé pleti, ve věku kolem 30 – 35 let, střední postavy, vysoký kolem 180 cm, vlasy „špinavě" blond.

Poslední muž byl bílé pleti, vysoký kolem 185 cm. Měl hnědé vlasy, kotlety a bradku.

Borští policisté žádají případné svědky, aby veškeré informace, které by napomohly k ustanovení pachatelů, sdělili na tel.: 974 337 720 nebo na linku tísňového volání 158. Své poznatky mohou uvést také na nejbližší policejní služebně.