Dosud nezjištěný řidič tam s neznámým vozidlem poškodil levý přední rok odstaveného vozidla značky Škoda Fabia a z místa nehody ujel.

Druhá nehoda se stala 5. prosince ráno v Tachově na parkovišti v ulici Vodní. Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil zaparkované osobní vozidlo značky Hyundai I10 a z místa nehody ujel.

Poslední nehoda se stala ze 4. na 5. prosince letošního roku ve směru na Halži. Zatím neznámý řidič zde nepřizpůsobil rychlost jízdy vozidla dopravně technickému stavu komunikace a po projetí levotočivé zatáčky vyjel vpravo mimo komunikaci a narazil do drátěného oplocení zahrady.

Oplocení prorazil, vyjel na zahradu, kde poškodil dva keře a kompostér. Řidič z místa nehody utekl, vozidlo nechal na místě.

Majitel vozidla, které nemá platnou technickou kontrolu a nemá platné zákonné pojištění, se následující den dostavil na policii a uvedl, že mu vozidlo bylo odcizeno.

Tachovští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, jež by napomohly jejich řádnému prošetření, aby se jim ozvali na telefonní číslo 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na čísle 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.