„Muž prý nejspíše bodnul ženu a když to viděl, tak vzal pistoli, dal si ji pod bradu a vystřelil,“ řekli nám v nedaleké hospodě. „Určitě v tom hrál roli alkohol, v poslední době oba hodně pili,“ dodali muži. Podle nich je zároveň žena jeho partnerkou. Tyto infromace se nám ale nepodařilo ověřit.

Jiné zdroje také uvádějí, že žádná potyčka nevznikla a žena muže už s prostřelenou hlavou našla. Není ale zřejmé, zda v bytě byla v době incidentu.

„Případ řeší tachovská kriminálka,“ sdělila policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. „Nemohu potvrdit ani vyvrátit informace, které máte. Policisté na případu pracují. Nyní čekáme, jak dopadnou jednotlivé expertízy,“ vyjádřila se mluvčí s tím, že se střílelo krátkou, nelegálně drženou zbraní. „Vyšetřujeme různé možnosti, jak k události došlo,“ dodala mluvčí.

Podle serveru iDnes.cz našli kriminalisté na místě speciálně upravenou pušku, ze které se pravděpodobně střílelo.

Pro těžce zraněného sedmapadesátiletého muže pak přiletěl na sídliště vrtulník záchranné služby. „Muže jsme převezli v kritickém stavu na urgentní příjem lochotínské fakultní nemocnice,“ informovala Deník mluvčí krajské záchranné služby Lenka Ptáčková.

Ve středu však muž zemřel. "Ukázalo se, že zranění nebyla slučitelná se životem," sdělila tisková mluvčí plzeňské fakultní nemocnice Renáta Jenšíková.