„Určitě bych někomu adrenalinový dárek věnovala. Je to zajímavé a v poslední době dokonce i velmi oblíbené,“ řekla Deníku Kateřina Machová z Halže. „Ve svém okolí mám dokonce několik adeptů na takovéto dárky a mě osobně by se to také líbilo,“ dodala. „Třeba taková jízda ve sportovním autě či tandemový seskok padákem může být zajímavá zkušenost,“ míní.

Podobný názor má i Pavel Šanda z Tachova. „V poslední době jsem na téma adrenalinové dárky několikrát narazil a myslím si, že je to skvělý nápad. Zvláště pro ty, kteří se v těchto oblastech pohybují, ale nejen pro ně,“ uvedl Tachovan. „Mě osobně by to moc potěšilo. A pro lidi, co nevědí jak obdarovat známé, je akční dárek dobrá inspirace stejně jako pobyty v lázních a masážních salónech,“ vyslovil se Šanda.

 

„Já bych určitě někomu ze známých věnoval nějaký akční dárek, jen nejsou peníze,“ konstatoval Pepa Zavacki z Tachova. „Pokud by si někdo z rodiny hodně moc přál dostat podobný dárek a kdyby byl dostatek peněz, určitě bych mu ho věnovala,“ uvedla Jana Tondrová z Tachova.