VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Barevný je nejen podzim

TACHOV - V letošním školním roce se ve Speciální Mateřské škole pro děti s vadami řeči ve Slovenské ulici v Tachově zrodil nápad, jak obohatit již tak osobitý a bohatý program, kde jsou s dětmi plněny úkoly předškolního vzdělávání a pořádány nejrůznější akce

28.10.2008
SDÍLEJ:

Barevný je nejen podzim.Foto: MŠ Slovenská, Tachov

Děti se v domácím prostředí často setkávají u televize a počítačů. Proto jsme se zaměřili zejména na rozvoj pohybové výchovy. Častý je pobyt v přírodě a na čerstvém vzduchu. Začali jsme k těmto aktivitám využívat tělocvičnu v Revisu. Touto cestou chceme poděkovat zaměstnancům a zejména panu řediteli Janovi Petruňovi za možnost pravidelného využívání těchto prostor.

Také kabinet Speciální MŠ byl doplněn o velmi pěkné sportovní a tělovýchovné náčiní, za což vděčíme sponzorskému daru, který jsme obdrželi letos na jaře od Sportovního klubu České policie Tachov.

S letošním podzimem byl školní a třídní program také obohacen o spolupráci s DDM – vstříc nám vyšel DDM pod vedením. J. Matase spolu s M. Vazačovou, za což jim patří velké díky.Tvoření v keramickém kroužku se zkušenou lektorkou děti nadchlo. Na první hodině vyrobily z keramické hlíny veselá sluníčka pro maminky.

Touto formou přispějeme k výraznému osobnostnímu a sociálnímu rozvoji a k uspokojení citových potřeb dětí. Rodičům i dětem se tyto aktivity líbí a proto v nich budeme pokračovat. Učíme děti si hrát s kamarády, tvořit, poznávat a učit se nové věci a zajímavosti. Vždyť tváře a oči dětí naplněné očekáváním a radostí stojí opravdu za to. Snažíme se vytvořit takové prostředí, kde budou děti šťastné, i když se sluníčko schová za mrak.

Kolektiv zaměstnanců Speciální MŠ s vadami řeči Slovenská ul. Tachov

Pořádá také váš kolektiv akce, o kterých chcete dát vědět ostatním čtenářům? Své náměty a příspěvky posílejte na některou z poštovních adres Tachovského deníku nebo na: redakce.tachovsky@denik.cz

28.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pavel Vrba

Vrba: Máme co napravovat

Ilustrační foto

Asistenční pes s vámi nesmí, slyšela vozíčkářka v obchodu

I v komunistické baště vyhrálo Babišovo ANO

Horní Kozolupy – Jako jediná strana v celém okrese dokázala KSČM v parlamentních volbách v roce 2013 získat přes padesát procent hlasů. Konkrétně 50,84%. Komunisté vůbec měli ve všech volbách v této obci na růžích ustláno.

Hubník: Škoda první půle

Lugano (od zvláštního zpravodaje deníku) – Utkáním proti Luganu naskočil znovu do mužstva po dlouhé pauze zaviněné vleklým zraněním. Svůj návrat si ale kapitán Viktorie Roman Hubník představoval určitě jinak. Jeho tým prohrál v Luganu 2:3 a ani on sám neměl svůj den.

V uličkách Tachova vyhrál Tomáš Jaša

Tachov – Více než 150 běžců v několika věkových kategoriích přilákal tradiční říjnový Večerní běh Tachovem.

Ve Stříbře šla volit i maminka před porodem, v komisi byla žena s trikolorou

Stříbro - Volební okrsek číslo šest ve Stříbře je v budově Základní školy v Gagarinově ulici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení