Výrobce oblíbeného zlatavého moku si na sobotní den připravil další ročník Pivních slavností. Pro návštěvníky byl připraven nemalý výběr výrobků Chodovaru. „Na výčepu byla všechna piva z našeho sortimentu, včetně těch, která byla letos oceněna titulem, nebo medailí Pivo České republiky. Novinkou bylo kvasnicové pivo, které teklo přímo z tanku. Pivo jsme do tanku dali ze sklepa při optimální teplotě šest až sedm stupňů. A po celou dobu, kdy budou lidé, si tuto teplotu udrží. Což si myslím, že při dnešním počasí ocení všichni příchozí,“ řekl s úsměvem během sobotního podvečera obchodní a marketingový ředitel chodovoplánského pivovaru Jiří Plevka mladší.

I přesto, že se pivo do stylových skleněných půllitrů lilo pod proudem, sobotní den rozhodně nebyl pouze o této tekutině.
Podle Jiřího Plevky byl velkým lákadlem také doprovodný program, především ten hudební. „Tahákem jednoznačně bylo vystoupení tachovských Komedyjantů. Myslím si, že za historii je již lidé znají a těší se na ně. A pak samozřejmě dvě skvělé kapely v podobě AC/DC revival a Mňága a Žďorp, kterým nevadí ani déšť.“ Petr Fiala a spol se uskutečně deštivé přeháňky ani trochu nezalekli a v prostorách scény Pivovarské zahrady se postarali o skvělou show, které nechyběl vtip, muzikantský um, léty ověřené pecky kapely Mňága a Žďorp, ale i nové skladby.

Společně se skvělými kapelami a pivem si stovky návštěvníků mohly také prohlédnout samotný výrobní proces Chodovaru, skalní sklepy, nebo si na speciálním trenažeru vyzkoušet koulení pivního sudu, pro místní dobře známou sportovní disciplínu.

Policie České republiky zavítala na letní tábor v Boněticích.
Policisté předvedli svou práci na táboře