Ve dnech 4. až 6. listopadu má Tachovský dětský sbor podzimní soustředění ve Starém Sedlišti, kde vystoupí v tamní základní škole.

Dne 10. listopadu vystoupí žáci hudebního oboru na vernisáži výstavy v Městské galerii v Tachově. Začátek je v 17 hodin.

Ve středu 23. listopadu bude Tachovský dětský sbor účinkovat na Kolonádním koncertu v Mariánských Lázních, začátek je v 16.15 hodin.

Rovněž ve středu 23. listopadu se uskuteční podzimní vernisáž výstavy prací žáků výtvarného oboru. O doprovodný program se postarají žáci hudebního oboru. Vernisáž se koná ve výstavní chodbě ZUŠ Tachov a v ateliéru, začátek je v 17 hodin.

O den později, ve čtvrtek 24. listopadu, se uskuteční v sále ZUŠ Žákovský komorní koncert se začátkem v 18 hodin. Ve stejný den mají od 17 hodin koncert žáci hudebního oboru v kině v Boru.

V pátek 25. listopadu navštíví žáci hudebního oboru v Boru koncert Západočeského orchestru v Mariánských Lázních.

V neděli 27. listopadu je na programu rozsvícení vánočního stromu v Tachově na náměstí, při kterém vystoupí žáci žesťového oddělení hudebního oboru, přípravný sbor Sluníčko a žáci výtvarného oboru budou instalovat Betlém. Akce se uskuteční od 15 do 17 hodin na tachovském náměstí.