Program, původně plánovaný na venkovní prostranství, se kvůli nepříznivému počasí rozdělil na dvě místa. Zatímco na náměstí byly trhy a pouťové atrakce, v sále Motorestu Vlčák se postupně představily mažoretky, tanečnice a různé hudební skupiny. Večer se pak konala klasická taneční pouťová zábava.

V muzeu byla současně zahájena výstava panenek z období od první republiky do šedesátých let. A Černošínští také mohli vybrat projekt rozhledny, který se jim líbil. V nabídce je devět projektů, které zůstanou v muzeu až do 24. května.

Na pouť se vydali ze Stříbra i manželé Lenka a Stanislav Zoubkovi. „Udělali jsem si pěkné rodinné odpoledne, děti si nakoupily různé sladkosti, užily kolotočů. Potkali jsme tu mnoho známých. A nezapomněli jsme se podívat i do muzea, které nás opravdu překvapilo bohatou expozicí a krásnou výstavou panenek. Takové ty panenky, co měly naše babičky, tak jsem si zavzpomínala. Bylo to opravdu pěkný a troška toho deště nám vůbec nevadila,“ uvedla Lenka Zoubková ze Stříbra.

Pouť i muzeum si obešla i Veronika Bursová z Černošína. „Ta výstava panenek je moc pěkná, líbila se mi. Ještě si užiju atrakcí a půjdu se podívat i na program. Jen to počasí mohlo být trochu lepší,“ řekla Bursová.

Hadrián z Římsů bude mít premiéru 2. května.
Komedyjanti přicházejí s Hadriánem z Římsů