„Do školky v Kladrubech chodí moje vnučka Michalka. Snacha se zmínila, že mateřinka shání někoho, kdo by byl ochoten formou sponzorského daru ji podpořit, aby mohly děti i v příštím roce vyrazit na školu v přírodě. Tak jsem si řekla, že bych jim pomohla, pobyt v přírodě je dle mého názoru smysluplný a zdravý,“ řekla Deníku Šárka Hauerová, která roky pracuje ve zdravotnictví a v současné době provozuje domácí zdravotní péči pod ordinací Mánesova.

„Za tento finanční obnos jsme paní Hauerové skutečně vděčni. Náš rozpočet je omezený a pro mnoho rodičů už byla v letošním roce úhrada pobytu potomka na škole v přírodě v Rybníku téměř nad jejich finanční možnosti. A to jsme rovněž dopravu hradili ze sponzorského daru, který nám vloni věnovaly Lesy České republiky z Karlových Varů,“ uvedla Pavlína Tvrzová, ředitelka Mateřské školy v Kladrubech. „Proto jsem skutečně ráda, že díky paní Hauerové máme zajištěnu dopravu i pro příští rok, což jistě usnadní některým rodičům rozhodování, zdali své dítě přihlásí, či nikoliv,“ dodala Tvrzová. 

Na tuhle akci budou všichni dlouho vzpomínat. Více jak sto žáků ze ZŠ Gagarinova připravilo skvělé předvánoční hudební vystoupení, nechyběl adventní jarmark.
Před vánočním Zpíváním na schodech ve Stříbře ocenili mladé hrdiny