Po několika letech se od sálu tamního kulturního domu dostal i vozíčkář Jiří Pézl. "Na vozíku jsem několik let, a protože je sál v prvním patře, nemohl jsem se se nikdy na kulturu dostat. Ale teď tu máme úplně nový výtah, dnes jsem se v něm svezl, je krásný a moc tichý. Jsem za to moc rád, kdysi jsem kvůli tomu psal žádost na město a nyní už je, moc děkuji. Kapela je skvělá a já zde nyní budu častým návštěvníkem akcí," usmíval se Pézl.

Poslechnout si kapelu přišla i Milada Gregorová. "Přišla jsem s babičkou z Tábora a vnučkou. Kapela hraje moc krásně. Nebudu tančit, ale jsem ráda, že zde potkám přátele a mohu si s nimi popovídat," řekla Gregorová.

Akce pro seniory pořádá město pravidelně a další jsou pak od Sboru pro občanské záležitosti. "Taneční odpoledne pořádá město několikrát ročně a k tomu jsem ještě další akce. Teď do konce roku se senioři mohou těšit na Vánoční posezení, které se bude konat 10. prosince odpoledne a mohou se také přijít podívat na vystoupení dětí ze školky a školy na adventním trhu 29. listopadu," uvedly Martina Janotová a Eva Klusáčková.

Martina Sihelská