Na křídlech snů, tak se jmenuje charitativní kalendář na podporu postižených spoluobčanů ve Stříbře. V pátek večer se tento kalendář na stříbrské radnici křtil. V druhé části večera se dražily čtyři věnované věci, celková výše aukce přesáhla padesát tisíc korun. Hosty večera a hlavními partnery realizace projektu byli Jana a Pavel Horváthovi, Radomír Havel s manželkou, Luděk Kraus, Kateřina Morová, Věra a Karel Lukešovi, Martin Záhoř a modelky kalendáře.

Adéla, Michaela a Lucka – to jsou tři dívky, které se staly tvářemi charitativního kalendáře vedle fotbalisty Pavla Horvátha. Nafotit kalendář trval jeden celý den, přesněji za jedno odpoledne a k dostání je dvě stě kusů. „Pavel Horváth je dost vytížená osoba, takže existoval jen jeden jediný den, kdy bylo možno všechno zvládnout. Fotili jsme na letišti v Líní, kde jsme měli k dispozici čtyři letadla. Při realizaci projektu byla naprosto úžasná atmosféra a všichni jsme si to užili," představila spoluorganizátorka Kateřina Morová.

Z křtu byli překvapeni všichni. „Nečekal jsem, že se zapojí do dražby tolik lidí, s obrovskou oddaností a s úsilím, že pomůžou. Doufám, že to bude pokračovat i nadále," zhodnotil moderátor večera Luděk Holý.

Po samotném křtu přišla na řadu dražba čtyř věcí. „Jednou z věcí byl první vytištěný kalendář série a velký formát fotografie z focení, na které byl fotbalista Pavel Horváth. Obě dvě věci s podpisem hvězdy. Druhým předmětem bylo veliké fotoplátno s titulní fotografií kalendáře, na kterém je jak jinak než fotbalista Horváth, k tomu byla dražena kniha fotbalisty. Třetí věcí byl dres podepsaný nositelem čísla deset. A poslední draženou věcí byla lahev vína, kterou věnoval sám Pavel Horváth," představila fotografka a realizátorka kalendáře Věra Lukešová.

Spolupráci modelek si chválil i sám Pavel Horváth: „Myslím si, že při focení byly lepší než já, protože nejsem žádný model. Dívkám to šlo opravdu moc hezky. Měl jsem z celého projektu skvělý pocit a je důležité, že jde výtěžek na dobrou věc a svůj účel to splní."

Částky, za které se dary v aukci dražily zaskočily nejen pořadatele, ale i samotnou tvář kalendáře, Pavla Horvátha: „Jsem moc rád, že se podařilo vydražit úplně všechno. Na několika podobných dražbách jsem byl, ale sportovní dres vydražený přes deset tisíc korun, to si myslím, že už je obrovský úspěch."

Výtěžek z charitativního kalendáře poputuje na potřeby postižených spoluobčanů města Stříbra.