„Jsem rád, že se našlo tolik dobrých lidí, kteří se rozhodli přispět i nad rámec částky, která byla základem. Sešlo se nás kolem sedmdesáti lidí. Což je podle mě pěkné číslo," zhodnotil pořadatel Jiří Hora.

Finance se za večer nashromáždily ze vstupného na akci (činilo 50 korun na osobu), některé kapely se vzdaly honoráře a ke konci došlo ke dražbě. Vybrala se hotovost ve výši čtyři a půl tisíce korun. Někteří donesli i granule a konzervy. Nakonec se jeden z návštěvníků zvedl a začal dražit imaginárního jezevčíka.

„Tyto finance jsem hned předala na veterinární kliniku v Tachově. Tito báječní lidé, v čele s Jirkou Horou, předplatili veterinární ošetření našich čtyřnohých svěřenců. Takže moc děkuji za všechny útulkové psy. Nesmírně si toho vážím," poděkovala pracovnice útulku Eliška Horvátová.

Pořadatel i návštěvníci nadšením z kolektivní spolupráce nešetří. „Chtěl bych poděkovat všem, kteří se akce zúčastnili a podpořili místní čtyřnožce z psího útulku U Šmudliny. Dále bych chtěl poděkovat za výbornou atmosféru a všem, kteří se na ni podíleli. Užil jsem si to moc. Další díky patří klukům z Anime Torment, kteří přispěli jak finančně, tak granulemi. Stejně díky patří klukům z At Folsom Prison, kteří přispěli konzervami a granulemi. Ethos of Nemesis za skvělý úvod a přeji ať se daří dál. Byla to paráda a nový songy šlapou. Celkově všechny kapely předvedly parádní show – ještě jednou díky všem. V neposlední řadě chci poděkovat Bj Námořníčkovi za ohromnou pomoc s touhle akcí a všem ze Something Like. Cikyně díky za pomoc s výběrem po koncertu a abych nezapomněl, dlužíš všem jezevčíka," ukončil pořadatel.