Samozřejmostí byly klasiky americké výroby, které opět upoutaly stovky návštěvníků. Jedno vozidlo nad ostatními ale přece jen vyčnívalo, a to doslova. Řeč je o obrovském americkém tahači, který se na Rozloučení se sezonou dostavil i se stylovým nákladem v podobě žlutého hot rodu.

Diváckou cenu si ale nakonec odneslo jiné vozidlo, a to rozhodně zaslouženě. Vítězem soutěže o nejhezčího automobilové krasavce se nakonec stal bílohnědý Chevrolet pickup.

Velké zastoupení měly ale i vozy nejen americké výroby. Opravdu zajímavý pohled byl na řadu vozů Mercedes Benz, jejichž majitelé si na Rozloučení se sezonou udělali menší sraz.

I přesto, že hlavním tématem byla auta, nebyla akce pouze o nich. Dostalo se i na hudební část programu, během které se představili například Mordors Gang nebo Second Chance. Ti a další hudební uskupení si vysloužili také nadšený potlesk.
Dá se říci, že z Rozloučení se sezonou odcházeli nadšení jak účastníci, tak pořadatelé. Podle dostupných informací se totiž jednalo o nejúspěšnější ročník této akce. „Vše se povedlo na jedničku a zatím slyšíme samou chválu, což nás opravdu velmi těší. Za nás se jednalo o opravdu vydařenou akci,“ řekl Deníku František Matoušek, jeden z pořadatelů Rozloučení se sezonou.