Akci pořádala taneční skupina 11 Stars za podpory Tělovýchovné jednoty Sokol Černošín a města Černošín.

Více o akci prozradila vedoucí kroužku Veronika Merglová: „Kromě našich černošínských tanečníků jme měli také pozvané hosty ze Stříbra a Tachova. V průběhu večera se představily tři taneční skupiny z Černošína a malé tanečnice z Domu dětí a mládeže Tachov. Dále pak vystoupila dospělá taneční skupina Kateřiny Krejsové, jež působí také pod Domem dětí a mládeže Tachov. Dále jsme si pozvali skupinky MDance. V jedné jsou opravdu malé mažoretky a v druhé už zkušené dospělé tanečnice. A aby repertoár choreografií byl co nejvíce rozmanitý, pozvali jsme si ještě dvě skupiny děvčat z Domu dětí a mládeže Stříbro.“
Podle Merglové akci skvěle uváděla její maminka Hanka. Ta za celý večer postupně vyzpovídala všechny trenérky a choreografky a představila jejich úspěchy z uplynulého školního roku.

„Musím zhodnotit akci jako velmi povedenou. Sál praskal ve švech, zhlédli jsme spoustu krásných choreografií a opět jsme se poznali s novými lidmi. Jedním z dalších cílů našich akcí je právě sdružování dětí, lidí a skupin. Akci uzavřeli všichni tanečníci společně na tanečním parketu, kde si společně zatančili choreografii na populární písničku Sofia. Žádná taková akce, kterou pořádáme, se neobejde bez týmu lidí, kteří do toho jsou naplno. Jeden z největších díků patří všem tanečníkům a jejich vedoucím, kteří dorazili a utvořili skvělou atmosféru. V neposlední řadě bych také ráda poděkovala všem divákům, rodičům a kamarádům, kteří se přišli na tanečníky podívat a podpořit je,“ dodala Merglová.

Martina Sihelská