Na narozeninovou oslavu pozvali téměř všechny bývalé členy této formace. „Během let se u nás vystřídalo mnoho dobrých muzikantů i zpěváků. Postupně jsme se dávali dohromady, zvrat pak přišel kolem roku 1995, kdy jsme se rozhodli vstoupit do studia a natočený materiál získal jméno Exit. Za dva roky jsme pak zkusili další studio a druhá nahrávka nesla název Earth Gravitation,“ zavzpomínal bubeník Pavel Rybecký.

I v dalších letech se kapele dařilo, jen odcházeli a přicházeli noví členové. A také staronoví. „Někdy to prostě nešlo a s někým jsme se z různých důvodů rozloučili. Ale také se stalo, že se pak ten muzikant po čase vrátil. Pořád bylo co dělat, pořád plno námětů, nápadů. Dneska už mohu říci, že jsme odehrály stovky koncertů, a to nejenom v naší republice, ale také například v Litvě, Lotyšsku, Německu, Švýcarsku, Francii a dalších zemích. Jsem na to pyšní a věříme, že lidé na nás rádi chodí, máme hodně fanoušků a rádi je potkáváme. Tak snad ještě několik let dáme,“ usmíval se bubeník.

Na oslavu narozenin přišla také Petra Koukolíková ze Stříbra. „Chodím na ně od začátku. Je to skvělá kapela, muzikanti jsou naši přátelé, mám doma i jejich cd. K narozeninám jim přeji jen to nejlepší, ať jim to stále skvěle hraje,“ uvedla.