„Akce se konala za finanční podpory města Tachova a celkem se turnaje zúčastnilo 26 družstev z 10 klubů a 283 hráček,“ upřesnil za organizátory Luděk Eidelpes.

Turnaj byl rozdělen do tří kategorií, v kategorii mini 4+1 startovalo 10 družstev a v nich 82 hráček. V kategorii mini 6+1 se utkalo osm družstev s 93 hráčkami. A stejný počet, tedy osm družstev, bylo zapsáno v kategorii mladší žákyně. Zde bojovalo 108 hráček.

Diváci, kteří od pátku do neděle do tachovské haly zavítali, mohli vidět celkem 800 vstřelených branek u sledovaných kategorií mladší žačky a mini 6+1.

Pořadatelé také vyhlašovali střeleckou soutěž. Nejlepší střelkyní v kategorii minižačky 6+1 (celkem bylo v této kategorii vstřeleno 381 branek) se stala Petra Mihalová z týmu Astra Praha, která dala 28 gólů. Ne druhém místě skončila Aneta Bránská ze Slavoje Tachov s 27 brankami a třetí byla Laura Vopatová z DHC Plzeň, která se trefila devatenáctkrát.
Stejnou soutěž zorganizovali pořadatelé pro kategorie mladší žákyň (celkem vstřeleno 419 branek). Vyhrála Tereza Kozáková z HC Milevsko (25 gólů), druhá byla Terezie Nekardová z klubu HC Háje Praha s 22 brankami a třetí Kristína Čučelová (TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart), která dala celkem 20 branek.

Kategorie Mini 4+1 se nehodnotila, každé družstvo v této skupině obdrželo dortík, medaile, drobné dárky a diplom.

Výsledky kategorie minižačky 6+1:
1. DHC Plzeň
2. HBC Strakonice 1921
3. TJ Astra Praha
4. Sokol Písek
5. Jindřichův Hradec
6. TJ Slavoj Tachov
7. TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart
8. Slavia VŠ Plzeň

Výsledky kategorie mladší žačky:
1. HBC Strakonice
2. Jindřichův Hradec
3. Háje Praha
4. HC Milevsko
5. TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart
6. TJ Slavoj Tachov
7. Slavia VŠ Plzeň
8. DHC Plzeň