Jde o jakýsi revanš na základě setkání vyznavačů adrenalinu z celých západních Čech. "V květnu jsme byli v Plzni, kluci nám ukázali, kde trénují, různé nové triky a také nás naučili mnoho novinek," říká Richard Beneš. Tyhle srazy jsou u různých skupin normální. "Člověk pozná nové lidi, poučí se a naopak také předá svoje zkušenosti. My jsme teď plzeňákům a jeden host byl také ze Stodu, ukázali naše tréninky, místa, kde cvičíme nejraději a předvedli jsme jim, co všechno umíme. Plzeňští však pozadu nezůstali a také nám ukázali mnoho ze svého umění, prostě jsme se vzájemně učili," vysvětlil Richard Beneš. Před vlastním tréninkem je nutná kvalitní rozcvička. „Je to opravdu dost důležité. Abychom si nenatáhli šlachy nebo aby nepraskly,“ uvedl Michal Kostlivý z Plzně.

Před vlastním tréninkem je nutná kvalitní rozcvička. „Je to opravdu dost důležité. Abychom si nenatáhli šlachy nebo aby nepraskly,“ uvedl Michal Kostlivý z Plzně.

Stříbrští se svým uměním řadí k Free Runneri - to je umění pohybu a elegance v podobě salt, rotačních triků a kombinace salt, zatímco Parkour je spíše o rychlosti a mrštnosti těla při různých skocích. Mladíce se již rěží na další setkání, tentokráte v Plzni, ke kterému by mohlo dojít někdy do konce letošního roku.