Hokejisté se připravovali

Tachov – Vítězstvím Tachova na samostatné nájezdy skončilo hokejové utkání mezi HC Tachov A a HC Stříbro 06, které se odehrálo v pondělí na zimním stadionu v Tachově.

26.8.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Sidorják

Utkání bylo od prvního vhazování vyrovnané a na obou mužstvech byl znatelný pomalý rozjezd po letní přestávce. Jelikož se jednalo o přípravné utkání vzájemně dobře vycházejících klubů, zákroky byly slušné a hra byla po celou dobu klidná. Domácí nastoupili v sestavě, kde se objevil ještě končící hráč Petr Vrána, který dlouhá léta patřil k úspěšným hráčům základního kádru HC Tachov. Také se představili v útoku dorostenci Horáček a Hubálek a v bráně Hliboký, kteří se po letech vrátili do mateřského klubu.

První se ve 12. minutě prosadili hosté ze střely mezi kruhy. Stav zůstal stejný až do 23. minuty, kdy kapitán domácích Morgenstein dopravil do branky kotouč odražený od brankáře po střele Báči.

Hned na začátku třetí třetiny se střelou od modré čáry prosadili hosté. O dvě minuty později zareagoval domácí Martinec po souhře s Morgensteinem a Báčou a stav utkání byl opět vyrovnaný.

Základní hrací doba nepřinesla rozuzlení i proto, že domácí nevyužili ani jednu ze dvou přesilových her v třetí třetině, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. Ve třech sériích se za domácí prosadil Klíma a Martinec a za hosty pouze Muzikář.

HC Tachov A – HC Stříbro 06 3:2sn (0:1, 1:0, 1:1). Rozhodčí: Procházka – Kubík, tresty: 0:3, zásahy 27:27.

HC Tachov A: Hliboký – Jadlovský, Šmejkal, Klíma, Černý, Martinec, Morgenstein, Báča, Horáček, Vrána, Beleš, Husák, Hubálek, Bučan, trenér Brzobohatý

HC Stříbro 06: Kolena – Šaman, Rataj, J. Velich, M. Velich, Turek, Muzikář, Matys, Polák, Kanta, Seknička ml., trenér Kanta.

Robin Šín

26.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

Psychiatři jsou přetížení, počet pacientů se zvyšuje

V Tachově se uskutečnil druhý ročník bowlingového turnaje mezi policisty.
25

V budově bývalého casina najdou zázemí technické služby

Přimda - Rekonstrukcí bývalé budovy casina v Přimdě získají zázemí místní technické služby. Časem nabídne bydlení i pro seniory.