Letní hudební sezónu v okresním městě totiž již po šesté uzavře festival Ještě jeden fest. Ten v předešlých letech v areálu bývalého koupaliště představil například kapely Skywalker, nebo Trautenberk. Ani letos se návštěvníci rozhodně nemusí obávat, že by přišli o řadu zajímavých uskupení.

Program začne již od půl třetí kapela Brenda 5. Hned po ní nastoupí kapely Pearly Seconds s E.O.S. Jak již bývá zvykem, dostane se i na posluchače punku, který opět zastoupí jedna z českých legend tohoto stylu.

Řeč je o nesmrtelných SPS, který příští rok oslaví již třicet let působení na české scéně. To ale rozhodně nebude jediný tahák. "Taháků je samozřejmě více. Ať už se jedná o Hand Grenade, kteří jsou v poslední době velmi oblíbení, či o SPS, nebo o Blut und Tod. Speciálně u nich se bude jednat o opravdu zajímavou podívanou. Tato kapela z Německa totiž předělává různé české interprety do metalové podoby a navíc zpívají v německé češtině. De facto vůbec neví o čem zpívají. Ale mají úspěch je to opravdu dobrá zábava. Jednu písničku s nimi zazpívají i Maxim Turbulenc a to jejich hit Jede jede mašinka. Navíc Maxim Turbulenc zde budou již od odpoledne pro nejmenší návštěvníky festivalu," popsal za pořadatele František Matoušek mladší. O závěr festivalu se postarají již zmiňovaní Hand Grenade, Interloud a RAW. Na to své se tedy může těšit opravdu každý.

Ještě jeden fest vypukne v sobotu 26. srpna od 14.30 v areálu bývalého koupaliště v Tachově.