Jeho přednáška se uskuteční v pátek 24. ledna. „Přijďte si poslechnout vyprávění o nezapomenutelných zážitcích z jednoho z nejzajímavějších koutů světa. Čeká vás vyprávění o fascinující přírodě a různorodé kultuře," zve za Revis veřejnost asistentka vzdělávání Petra Ostapčuková.

Krupička se v přednášce bude věnovat dvěma indonéským ostrovům. Stará legenda říká, že kdysi tyto dva ostrovy, Jáva a Bali, byly jednou pevninou. V dnešní době se vyvíjí každý po svém. Bali, také nazývané Ostrovem bohů a tisíce chrámu, se může pochlubit nádhernou, exotickou přírodou, překrásnými písčitými plážemi a velkolepými hinduistickými chrámy. Potkat se tváří v tvář také můžete s největšími ještěry na světě, komodskými varany.

Oproti tomu je ostrov Jáva známý především svým vulkanickým původem. Je zde velké množství vrcholů, které naznačují, že byly, jsou a budou sopečně aktivní.

„Pokud máte zájem se dozvědět více, srdečně vás zveme do Revisu v pátek 24. ledna, přednáška začíná v 18 hodin," doplnila pozvánku Ostapčuková.