Největší položkou v plánu rozvoje vesnice Brod u Stříbra, která spadá pod město Kladruby, je vybudování chodníku. Ten bude stát 1,8 milionu korun.

Necelých půl milionu bude radnice investovat do osady Vrbice. Tam jsou největšími položkami komunikace vedle kapličky za 240 tisíc korun, úprava stání pro autobusy a čekárna za 120 tisíc a protipovodňové opatření za sto tisíc korun.

Osada Láz může letos počítat se 185 tisíci korunami, z toho nejvíce půjde na altán, a to rovných sto tisíc. Další peníze vydá město Kladruby na zeleň a oplocení kurtu.

Velká investice se očekává v Tuněchodech, kde se plánuje rekonstrukce vodovodní sítě za 700 tisíc korun, dalších 50 tisíc poputuje na rekonstrukci technologie tuněchodské vodárny. Sto tisíc korun vydá městská pokladna na altán. Celkem se v Tuněchodech počítá s investicemi za 865 tisíc korun.

Největší položkou v plánu rozvoje vesnice Milevo je nové vedení a přípojné místo veřejného osvětlení, které bude stát 150 tisíc korun, celkem půjde do Mileva o deset tisíc více.