Kyjovský rybník byl dějištěm závodů

Kyjov - Rybáři soutěžili o sele.

9.5.2010

Kyjovský rybník byl dějištěm závodůFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

Kdo nachytá tolik ryb, jejichž součet délky v centimetrech bude největší, vyhrává sele. To se na třináctých rybářských závodech na Kyjovském rybníku podařilo Martinu Císařovi z Plzně. Ten nachytal celkem 328 centimetrů ryb. Druhé místo pak obsadil Jindřich Primas (314 cm) a třetí příčku si vychytal Jindřich Lang (239 cm)

Celkem se závodů účastnilo 44 rybářů a z toho 10 dětí. „S počtem účastníků jsem velice spokojený. Obával jsem se, aby vyšlo počasí, když pršelo. Ale nyní je pěkně. Vždy, když přijede na závody přes čtyřicet účastníků, je to dobré,“ hodnotil organizátor závodů Rudolf Fatka.

Ladislav Šedivý vytahal z vody Kyjovského rybníka 12 ryb jejichž celková délka byla 168 centimetrů. Tím se stal vítězem v kategorii dětí. Druhý byl Lukáš Strnad (150 cm) a třetí místo získal Milan Louženský (84 cm).

Nejstarším rybářem byl Jan Vrána, naopak nejmladším Miloš Brůha. Nejdelší rybu (67 cm) vytáhl Jaroslav Krafl.

Autor: Antonín Hříbal

9.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov.
8

ZMĚNA: Výlov Regentu začne v pátek, termín ale může ovlivnit teplé počasí

Hráči Viktorie na letišti. Ilustrační foto.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Studentky z Plané soutěžily v čepování piva

Planá – Soutěže v čepování piva, pořádané v rámci výstavy v pražských Letňanech, se zúčastnily studentky druhého ročníku Střední školy živnostenské v Plané Kristýna Országová a Karina Svobodová.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.

Okresní derby mezi Planou a Borem vyhráli hosté, Planá je poslední

Tachovsko – Fotbalisté první krajské soutěže, 1.B třídy, mají za sebou další zápasy. Ty přinesly zajímavé duely a padaly pěkné branky.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.