Michal Dvořák, Jakub Jeřábek, Jan Schleiss, Jakub Lev si odpoledne v domově opravdu užili.

„Již při minulé návštěvě se nám na Milířích líbilo strašně moc, proto jsme z toho chtěli udělat nějakou tradici. Přijeli jsme na pozvání před dvěma lety. Kolega Michal Dvořák akci v minulosti domluvil a moc se nám tu líbilo," prozradil Deníku Jakub Jeřábek a pokračoval: „Stejně jako v minulosti si i dnes pro nás připravili program, který se nám líbil a pobavili jsme se. Myslím si, že účastnit se takovýchto akcí je skvělé a mělo by jich být rozhodně více. Jsem rád, že jsme do Milířů přijeli ve čtyřech. Přišlo i dost lidí z veřejnosti, takže se to asi i rozkřiklo. Jsem za připravení celého programu zkrátka moc rád. Doufám, že se tato akce do budoucna zapíše jako jedna z těch, na které se budeme těšit."

Stejné dojmy má i vedení zařízení. „Bylo to opravdu úžasné. Ocenili to jak naši uživatelé, tak i veřejnost, která přišla. Bylo vidět, že si to všichni užívali," řekl ředitel domova Karel Račák.

„Fandíme při jejich zápasech. Díváme se na utkání, takže jsme moc rádi, že za námi přijeli," shodují se pracovnice Domova.

Pro sportovce si obyvatelé připravili program, kde zacvičili zumbu, zatančili flamenco, sehráli vtipnou scénku a než přišla na řadu autogramiáda, zahráli si hokej.

Aby to profesionálové neměli tak jednoduché, branku měli upravenou a šance na výhru byly vyrovnané. To potvrzuje i konečný výsledek pátečního milířského utkání, které skončilo remízou 1:1.