Akce se málem nekonala, protože nasmlouvané kapely postupně odpadávaly, ale nakonec se vše podařilo dotáhnout do konce a akce měla úspěch. Jako první přijala pozvání pop punková kapela z Mostu Call Tracy. S jejich pomocí se koncertu zúčastnili i liberečtí Home for Real. Z domácí půdy vystoupila kapela Born in Pripyat.

„Letošní akce se podle mého názoru vydařila, i když návštěvnost vždycky může být větší, ale myslím, že šedesát pět platících lidí je krásné číslo," zhodnotil sobotní akci pořadatel Jiří Hora.

A počet platících hrál v akci velikou roli. Vstup z koncertu poputuje na provoz psího útulku U Šmudliny v Tachově. A tak tomu je už čtvrtý rok po sobě. „Na psí útulek tím pádem poputuje tři tisíce sto korun, což si myslím je na takovou menší akci slušné. Jinak nijak zvláštní věc, kterou bych přirovnal k tričku od Vipýchanky, se nekonala, bohužel. Ale i tak jsem byl rád, že akce dopadla dobře, jelikož tomu tak z počátku nevypadalo," doplnil Hora.

Připomeňme, že akce byla narozeninovo – dobročinná. Nápad vznikl při uskutečnění narozeninového koncertu právě pro Jiřího Horu. Spolu s kamarádkou Michaelou Svobodovou je napadlo vybrat vstupné pro útulek a tradice se nese dál a je velice ceněna. „Velice si vážíme toho, že máme kolem sebe tolik skvělých lidí, kteří nám pomáhají. Jirka a jeho přátelé jsou našimi sponzory už čtvrtým rokem a děkuji je opravdu málo. Jirka se také zúčastňuje akcí, které pro útulek pořádáme a podporuje nás i tak, za což mu ještě jednou mockrát děkujeme," poděkovala Eliška Horvátová z psího útulku U Šmudliny.