Tentokrát se představil člen country – folkové kapely Foxtrottels Ondřej Liška a dva členové tachovských The New Morning. Baskytarista Michal Laško společně ze zpěvákem a kytaristou v jedné osobě, Petrem Blobnerem, který dále působí v kapele Dr.Marcy .

Všichni tři muzikanti se znají, a to nejen z koncertních pódií. „Rozhodl jsem se nejít do toho sám, ale vzal jsem si k sobě svého dlouholetého kolegu v branži Ondru Lišku, se kterým jsme ještě na gymplu hráli v naší společné kapele, navíc Ondra je již několik let součástí Komedyjantů, kde funguje ne jen jako hudebník, ale i jako herec . A k nám se přidal můj další kolega Petr P.B. Blobner, se kterým hraji v The New Morning," vysvětlil deníku Michal Laško .

Vzniklé trio nazkoušelo celkem jedenáct písni, včetně pěti vlastních skladeb od některého z muzikantů a jedné recitace básně. Novinkou tohoto Muzikantského večera byly vytisknuté texty znějících písní, díky čemuž si mohla necelá padesátka zúčastněných posluchačů zazpívat společně s muzikanty. Tento tah se setkal s kladnou odezvou. Návštěvníci si během příjemného večera v muzejní zahradě písně pročítali, někteří si i zazpívali.

Autor: Jindřich Sýkora