„Na této komunikaci je nutno stabilizovat tři propustky. V rámci rekonstrukce budeme rozebírat odpadávající čela propustků a nastavovat je. Zároveň dojde také k rozšíření stávající komunikace mezi dvěma z nich. Následně budou nainstalována nová svodidla,“ řekl Deníku vedoucí přípravy a realizace staveb Správy a údržby silnic Plzeňského kraje Josef Popule.

Obavy z prodloužené doby cestování nemusí mít školáci ani další cestující autobusovou dopravou na pravidelných linkách z Plané do Konstantinových Lázní a Bezdružic. Autobusy po dobu rekonstrukce přes stavbu budou moci projíždět nadále dle jízdního řádu. Ostatní řidiči jedoucí z Plané směrem ke Konstantinovým Lázním musí využít objízdnou trasu po silnici II/230 přes Černošín. Směrem na Teplou lze využít dle rozhodnutí Odboru dopravy a silničního hospodářství v Tachově objízdnou trasu po silnici III/19829 na Boněnov a Bezvěrov.

Při Mezinárodním mistrovství sajdkár a čtyřkolek ve Stříbře se pořádně prášilo, na atraktivnosti závodů to však nijak neubralo.
Peklo západu se naplnilo, sajdy a čtyřkolky rozprášily Terén sv. Petra

Uzavírka začne 19. června a trvat by měla do 31. října letošního roku.